Jak pokonać kaszel

Kapsułka na kaszel? To możliwe!

Nadeszła jesień, a wraz z nią sezon przeziębień, w którym znacząco wzrasta liczba zachorowań na infekcje dróg oddechowych. Duże tempo życia i liczne obowiązki sprawiają, że dla większości osób perspektywa choroby, wykluczającej na jakiś czas z codziennego trybu, jest… przerażająca. Kapsułki na kaszel o przedłużonym uwalnianiu Deflegmin to wyjątkowo wygodne w stosowaniu rozwiązanie w walce z kaszlem - bierzesz tylko raz dziennie, a lek działa przez całą dobę.

Innowacyjna formuła

Rosnące tempo życia powoduje, że pacjenci oczekują dziś leków nie tylko skutecznych i bezpiecznych, ale także wygodnych w codziennym stosowaniu. Postęp technologiczny i medyczny sprawiły zaś, że możliwa stała się modyfikacja sposobu uwalniania substancji leczniczej. Tak powstał Deflegmin – kapsułka o przedłużonym uwalnianiu, która działa przez całą dobę. To rozwiązanie znacząco podnoszące komfort leczenia kaszlu – dolegliwości, która utrudnia codzienne funkcjonowanie. Teraz, dzięki zredukowanej częstości dawkowania, nie trzeba już pamiętać o kolejnych porcjach leku.

Wygoda stosowania, pewność działania

Za skuteczność kapsułki o przedłużonym działaniu Deflegmin odpowiada substancja czynna – ambroksol.

Wystarczy jedna dawka leku na dobę – rano lub wieczorem, po jedzeniu, aby nie dać się pokonać kaszlowi i nie dopuścić do rozwoju infekcji, która zmusi nas do zmiany planów.

Dzięki swoim unikalnym właściwościom zwiększa ona wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i upłynnia gęstą wydzielinę, a w konsekwencji ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel.

Deflegmin to nowoczesny lek, rekomendowany przez lekarzy i farmaceutów, wyróżniający się wysoką skutecznością, innowacyjną formułą i wygodą stosowania, który sprawia, że czas jesiennych zachorowań nie musi oznaczać długotrwałej i uciążliwej walki z infekcjami dróg oddechowych.

Kaszel? Jest na to sposób!

Kaszel to jeden z podstawowych odruchów obronnych organizmu, który służy oczyszczaniu dróg oddechowych z zalegającego w nich śluzu. W przebiegu infekcji najczęściej na początku występuje tzw. kaszel suchy, któremu nie towarzyszy odkrztuszanie, a następnie przechodzi on w fazę tzw. kaszlu mokrego – mającego charakter wykrztuśny. Pozbycie się zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny jest kluczowe dla szybkiego pokonania dolegliwości – zwalcza objawy, a także zapobiega dalszemu rozwojowi choroby. Skuteczny lek i szybka reakcja są zatem nieodzowne w każdej sytuacji, w której dopada nas kaszel – niezależnie od jego rodzaju.

Przeczytaj również

  • Kaszel - przeciwnik
    czy sprzymierzeniec?

  • Domowe sposoby i nowoczesne
    metody walki z kaszlem

  • Kaszel suchy czy mokry
    – jak go odróżnić?